Neler yapıyoruz?

DİJİTAL DÜNYA'DA VAR OLUN!

Hizmetlerimiz


Jpeg Medya; Web sitesi yapım ve tasarım, Google ve Sosyal Medya Platformlarında reklam planlamaları ve yönetim süreçleri, kurumsal kimlik geliştirme ve grafik tasarım, sosyal medya platformlarının devamlı yönetim hizmetleri, reklam prodüksiyon, fotoğraf ve video çekim, düzenleme, montaj ve kurgu hizmetleri sunar.


Web Tasarım

Tüm sektörlere, ihtiyacınıza ve isteklerinize yönelik tanıtım siteleri, e-ticaret siteleri, kurumsal siteler, haber siteleri, video siteleri, forum siteleri vb. her türlü internet sitesi ihtiyaçlarınızı profesyonel web tasarımcı kadromuz ile gerçekleştiriyoruz.


 

Google ADS & SEO

Web siteniz; SEO çalışmaları ile ister organik ister Google Reklam Yönetimi ile aramalarda üst sıralarda görünsün! Anahtar kelime tanımlamaları ile rakiplerinizden her zaman önde olun.


Sosyal Medya Yönetimi

Hizmet verdiğiniz alana yönelik Post & Story hazırlama, Sponsorlu Reklamlar, tasarım ve yönetim süreçlerini işini seven (burası çokomelli) profesyonel kadromuz ile devamlı olarak gerçekleştiriyoruz.


 

Grafik Tasarım

Logo, banner, sosyal medya tasarımları, broşür, katalog, kartvizit ve tüm dijital tasarım ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.


Fotoğraf & Video

Etkinlik, ürün, hizmet, reklam çekimlerinizde profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile yerinde çekim hizmetleri sunuyoruz.


 

Kurgu & Montaj

Sosyal medya içerikleri, tanıtım çekimleri, etkinlik, organizasyon, reklam prodüksiyon ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler.

BİZE ULAŞIN

Sorularınız mı var?